Kedi Diş Problemi

Enidaesin

Arkadaşlar 8 kedim var 3ünde diş problemleri ağız kokusu var. Diş eti çekilmiş. Muhtemelen dişlerin çekilmesi gerekiyor. Veteriner fiyatları konusunda bilginiz var mı

4 CEVAP

Kedide ağız kokusu normaldir. Muayene olduktan sonra diş çekimine karar verir veteriner ve o kadar kolay bir karar değildir. Bi ağız kokusundan dolayı diş çekimi yapmazlar. Benim kedim var bir şey yiyemiyordu onu götürdük dişi çok kötü olmuştu serum verdiler eğer geçmezse diş çekimini ileride yaparız demişlerdi. Ve başka bir veterinerde pahalı olduğunu söylemişlerdi ama şu an pek bir bilgim yok fiyatıyla ilgili. Ama ileride diş çekimi yaptıracağım bende kedime. Sana önerim eğer mama yerken zorluk yaşıyorsa kediler daha da ilerlemeden veterinere gösterip bir ağız ilacı alıp tavuk haşlayıp vermen.

Sukufe-Cici

Yas mamadan oluyor demislerdi. Bizim kedinin once dislerinde tartar olustu. Dis cekilmesini onlemek icin fircalamamiz gerekti. Ozel dis macunu ve firca aldik. Her gün aksam fircaladik. Matatabi verdik oynarken o da faydali oldu. Ama sizinki bu asamayi gecmis anladigim kadariyla. Sifalar olsun

Ozlemcakil

Evet malesef soskakta baktigim kedide de aynisi oldu yaş mama hiç verme dedi veteriner yavrumun 3 disinibcektirmek zorunda kaldim