Kedi Sahiplenmek İstiyorum.

Sukufe-Cici

Merhaba, 2 disi kedim vardi. Buyuk kedimle babamin aski bir baskaydi biraz yanimda kalsin dedi alis o alis 1 senedir onda kaliyor ve çok mutlular ayiramiyoruz 💕 diger kedimi ne yazik ki subat ayinda fip nedeni ile kaybettik. Acisini yeni atlatabildik. Ayrica evdeki hastaligin gecmesini bekledik yeni kedi sahiplenmeden once.
Uzun tuylu 2-4 aylik kedi sahiplenmek istiyorum.
Uzun tuylu istememin sebebi genelde tuy çok dokuluyor diye kimse istemez. Ben bakimini biliyorum ve yuva olmak isterim.
Tek sorunum aracim yok ve silivrideyim. Yani bana ulastirabilecek olanlarla iletisime gecmek isterim.
Teşekkürler💕

9 CEVAP

Cennet29

Sokak sahipsiz bebek kedi dolu sahiplendirme ilanlarına baktınız mı acaba? Lütfen cins kedi arayışına girmeyin sokaktakilere şans olun

SevimliCadi

Bulunduğunuz il veya ilçenin belediyesindeki barınaklara bakabilirsiniz. Instagram'daki sahiplendirme ilanları paylaşan hesapları inceleyebilirsiniz. #engellicanlaraöncelik hashtagine bakmanızı tavsiye ederim, yardıma muhtaç olanlara bu şekilde daha kolay ulaşırsınız.

Cennet29

Veterinerlerde sahiplenilmeyi bekleyen kediler oluyor ordan bakabilirsiniz. Bulunduğunuz şehrin hayvan sahiplendirme platformlarında da göz gezdirin bir çok yavru kedi sahip arıyor ztn. Ordan bulursunuz

Sukufe-Cici

Cins kedi aramiyorum zaten. Sadece uzun tuylu dedim kimse onlara bakmak istemiyor diye. Sokaktan yakalayamiyorum. Karsima cikmadi hic. Yardima ihtiyaci olan kedi daha oncelikli benim icin.

blue_hpood

burada ilanlarda var, başlığınız çok enteresan.. bulunduğunuz şehrin derneğinin instagram sayfasına vs bakabilirsiniz.

Emirrckr

Sokaklar,şehrinizin sahiplendirme sayfalarını sık sık kontrol edin.
Olmazsa çeşitli platformlarda var.
Uzun tüylü olması için Norveç Orman Kedisi diye de aratabilirsiniz.

Ahudr

Valla şuan tam tarif ettiginiz kedi bizim evin önünde arabanin altinda gizleniyor aşırı güzel :) eğer olurda yakalanıp yuva bulunacak duruma gelirse bir şekilde size ulastirilmasini sağlarım 🙏

_naaazliiii

Merhaba bana instegramdan yazın size yardımcı olabilirim @nzl_iiii

_naaazliiii

Tekirdağ çorludayım