Sırtındaki Aşıdan Dolayı Şişlik Acil

yaseminece

Biraz önce 2 aylık yavru kedimi severken aşı yerinde nohut büyüklügünde bi yumru olustugunu fark ettim.Bu normal mi? Aşıyı olalı 1 haftayı geçiyor.Bastırınca canı acımıyor ama.Ne yapmam gerekir batikonla dezenfekte mi edeyim?Yarın veterinere gideceğiz fakat şu an yapabilecegim bir şey var mı?Forumlarda en kötü ihtimaller yazıyor bundan dolayı telaşlandım.

4 CEVAP

Gul36

Benimkinde nohut tanesinden daha büyük bir kitle vardı ve hareket ediyordu. Dokunduğumda da sesi çıkmıyordu. Bazen o kitle birkaç ay kalıp, arada masaj yapılınca geçiyor. Bazen de üzerinde kabuk oluşuyor. Benimki en son öyle olmuştu, daha yeni düştü kabuk. Eğer hareket ediyorsa ve dokununca acımıyorsa bir sorun yoktur diye biliyorum ben. Siz de yarın veterinere gidecekmişsiniz zaten, sorun içiniz daha rahat etsin.

yaseminece

Oraya masaj yapıyorum 5dk dır.Hafif yumuşadı gibi ve bizim kız halinden çok memnun mırlayarak uykuya daldı:) Canının acımadığına eminim artık.İçine su serptiniz,teşekkürler

Gul36

Rica ederim. :)

yaseminece

Karma ve mantar aşılarını oldu bu arada.En son mantar oldu.Kitleyi yeni fark ettim nohut tanesi kadar.