Yavru Kedilerim İçin Parazit Hapı

Acanay23

Merhaba arkadaşlar binada yıllardır baktığım kedim vardı 3 hafta önce maalesef kayboldu ve 4 tane yavrusu baba kaldı ilk günler biberon ile besledim sonra yaş maya geçtim kiloları iyi keyifleride ama dün bir şey farkettim 2 tanesinin karnında hafif sert şişlik vardı sonra acaba çok mu yemek verdim diye düşündüm ve çişlerini falan yaptırdım sonra biraz rahatladılar 153 veterineri aradım korktum onlarda alırsak vermeyiz dediler ama burda iyi bakıyorum vermek istemedim öğrenci olduğum için de özel veterinere götürme şansım düşük O yüzden farklı şehirde ki veteriner arkadaşıma yazdım arkadaşım da parazit olabilir dedi o yüzden hap tavsiye etti çok az ver dedi ama daha önce hiç kullanmadım o yüzden birşey olur mu diye de korkuyorum bu konuda tecrübeli kişiler fikir verirse çok müteşekkir olurum

4 CEVAP

Endopet, tenizol bunlardan herhangi birini temin edebilirseniz dörde bölüp 1 parçasını ağızdan verebilirsiniz. 4/1. Yani 1 tane ilaç alsanız hepsine yeterli olur. 4 eşit parçaya bölüp her birine bir parçasını verebilirsiniz sıkıntı olmaz

Ozlemkopuk

Bende kendim tedarik edip endopet kullanıyorum fakat kesinlikle yutmuyor çıkarıyor o yüzden iyicene ezip yaş mamasının içine karıştırıyorum öyle demişti veteriner sizde o şekilde verebilirsiniz

Enidaesin

Ben bayerin iç dış parazit damlasını kullanmıştım sorun yaşamadım. Hap yutturamıyorum damla daha kolay uygulanıyor.

Mslna01

Tenizol kullanıyorum kendi kedimde de bir hapı 4-5 parçaya bölüp hepsine bir parça verebilirsiniz