Kedim Büyük Tuvaletini Yaptıktan Sonra Kan Geliyor

Gastronom

Kedim tuvaletini yaptıktan sonra poposundan kan damlıyor

5 CEVAP

Cennet29

Kan hafife almaya gelmez. Mutlaka kontrole götürün. Kan sizden gelse eminim beklemez doktora giderdiniz

Sukufe-Cici

En iyi ihtimalle kabizdir. Acil bir sekilde veterinere gostermenizde fayda olacaktir. Haftada bir yas mamayi bu yuzden verin diyorlar. Suyu az iciyor olabilir. Umarim bu kadar basit ve cozulebilir bir durumdur gecmis olsum

rubyyyy

veterinere basvurun birsey yuttuysa ölüme sebep olabiliyor benim kedim aynısını yaşadı

Gastronom

Su az içiyor ama kabız değil tuvaletini yaptıktan sonra bir iki damla kan geldi

Sukufe-Cici

Siz zaten takip etmissiniz yine takibe devam edin umarim tekrarlanmaz. Ip veya toka gibi bisey yutmustur belki de.