Teşekkürler Petlebi

kimyonesra

Petlebi'ye böyle güzel hediyeleri için teşekkür ederim. Telefonda ilgilenen hanımefendi çok kibardı ve çok yardımcı oldu. Bu tabletleri merak ediyordum ve tam zamanında hediye edildi :') biz diş için olandan istedik, kedilerim severek yedi ve kalp şeklinde olmaları da aşırı tatlı. Ilerleyen zamanda etkisini görürüz. Tekrar Petlebi'ye teşekkür ediyorum

1 CEVAP

Sukufe-Cici

Evet herkes mailinde “gereksiz kutusuna” baksin mutlaka. Ben de dun gordum maili. Katkida bulunan kisilere urun sectirip yolluyorlar. Ayni urunleri sectim 💕 kargomuzu bekliyoruz sirayla gonderim yapiliyormus. Çok güzel bir uygulama olmus.