Bu Kedi Kumu İyi Mi

Cathorn

bu kedi kumunu kullanan var mı?

5 CEVAP

deniz_berkan

malesef iyi değil ... koku hapsetmiyor topaklanma olayı biraz iyi ama pisi pisiyi tercih ederim fiyat oranına göre ... eğer maddiyatınızda problem yok isede ever clean kullanın.

goknur

**********nin kumunu onerebilirim size gayet guzel biz cok memnunuz.

Cathorn

babam bundan getirmiş kedi ilk başta tuvaletini yapmadı ama sonra yaptı

Cansuozen

Ben migrosta indirimde olduğu zaman (10 lt’si 15 civarı filan) bu kumdan alıyorum ve çok memnunum, tek kötü yanı tozlu olması ama o da çoğu kumda oluyor çok kaliteliler hariç.

Cathorn

bizde oradan aldık