Kedime Su Sebili Aldım Yedek Filtre Çıkmadı İçinde Eksik Ürün Göndermişsiniz

Semrasozen

Eksik filtre geldi yedeği gelmedi lütfen yardımcı olur musunuz ?sadece 1 tane filtre çıktı .tedarik edilmesini istiyorum en kısa zamanda yoksa iade edeceğim

2 CEVAP

SevimliCadi

Merhaba, buraya yazdığınız şikayetiniz dikkate alınmaz. Burası site kullanıcılarının etkileşime girdiği bir yer. Sitenin iletişim kısmından durumunuzu bildirmelisiniz.

Ozlemkopuk

Bende aynı üründen aldım 1 ay önce bende de yedek filtre yoktu ama zaten ürünün içeriğine girdiğinizde yedek filtre yazmıyor sadece 1 adet filtre yaziyor