Tahıllı Mı Tahılsız Mı ?

dilo61

Merhaba,

bu konuda ayrı ayrı fikirler olsa da, sizce kediye tahıllı mı tahılsız mı mama vermek daha doğru ve neden?

2 CEVAP

Sukufe-Cici

https://www.petlebi.com/blog/tahilli-mama-ile-tahilsiz-mama-arasindaki-fark-nedir

Böyle bir yazi var. Onerim yok cunku veterinerimiz tahilli-tahilsiz yesin yemesin demedi. Asiya goturdugunuzde oneri isteyebilirsiniz belki ozel bir beslenme ihtiyaci vardir kedinizin. Her kedi icin bu islerin dogrusu farkli oluyor 🤷🏻‍♀️

Cemalchief

Tercihim uzun dönem tahılsız ve ya hep tahıllı mamalar ile beslenmek doğru değil diye düşünüyorum. 6 ay tahılsız, Virbac-acana-Nd 6 ayda proplan ile ilerlemeyi düşünüyorum