Uygun Fiyata; Et Oranı Yüksek,Tahılı Az Kaliteli Mama?

Derdedermanim

Arkadaşlar ben şahsen n d tahılsız kullanıyorum ama bir akrabamızın kedisi için bu soruyu sorma gereği hissettim.Mamaya çok para vericek insanlar değil ama benden tavsiye istediler ben ufaktan araştırmaya çalıştım.Golosi matisse falan var ama net bir fikir edinemedim. Et oranı nispeten daha yüksek kalitesiz sayılmıyacak bir mama tavsiye edermisiniz?

7 CEVAP

aleyn

nd düşük tahıllıdan sonra matisse yi önerebilirim ben de zaten her ikisini de farmina üretiyor. sitelerde 5 ya da 10 kglık paketleri hoşgeldin indirimi falan da eklenince uyguna geliyor.

zekiSahbaz

nd nin düşük tahıllı olanları tahılsızlara göre daha uygun oluyor. güvenilir bir yerden açık alınrsa ya da kg larak fazla miktarda alınırsa uygun olur kanıca. size hangi fiyat aralığında lazım?

zekiSahbaz

mamavadisinde %12 indirimle düşük tahıllı 10 kg 240 5kg 150 tl ye geliyor yaklaşık

septikbaykus

Tek kediniz varsa alın geçin nd morina balıklı olanı. 150 tl 5.4 kilosu.

en az 2.5 ay yeter daha ne olsun ?

Derdedermanim

Fiyat aralığını bilmiyorum soramam ama daha uygun olmalı emekli insanlar ama ben nd tahılsız aldım 5 kg 200 tl verdim gayette uyguna aldım açık mamalara güven olmaz bence niye derseniz ben 10 kg lik mama alıcaktım kendime baktım paket hava almış hatta bir çoğu aynı o hava almış olanları açıp açık veriyorlar yada skt tarihi geçmiş olanları bu şekilde açıyor olabilirler hiç şaşırtıcı olmaz bu.Kapalı taze güvenilir et oranı makul tahıl oranı düşük bir mama ?

Derdedermanim

nd düşük tahıllı bir seçenek peki başka ne olabilir?

pongul

nd dusuk tahilli sadece