Biofeline Somon Yağı Nasıl

Tuanaalsk

Aldım ama kullanmalı mıyım bu arada iyi bayramlar arkadaşlar

7 CEVAP

Tuanaalsk

Güncel

Sabisim

İyi bayramlar gayet güzel kullanıyorum ben kullanabilirsiniz

Tuanaalsk

Teşekkürler

Sukufe-Cici

Benim kedim sevmedi. Baska markalarida denedim sevmedi. Nedendir bilmem ama her turlu deniz urunu iceren aromayi sever. Balik yagini asla yalamiyor. Biseyin icine katarsam o tabakta olan hic bir seyi yemiyor.

Pnrdogan

Ben vets plus aldım sevdi

Bende Mutamin Organics kullandım çok severek yiyorlar o bitti biofeline kullanmaya başladım onuda çok sevdiler ben 1 çay kaşığı günlük çay bardağı altlığına koyuyorum silip süpürüyorlar bazı kediler asla yemiyor maalesef mamaya katıp verebilirsiniz bu durumda tüyleri yumuşacık ve parıl parıl parlıyor tavsiye ederim

sapiensasil

Pitho diye bir markanın somon yağı var o gerçek somon yağı kokusu bile diğerlerinden farklı