Acil Soru

busrasari

kedimin yaklaşık 1 aydır ön patisinde bir sorun var hep havada tutuyor farkettınki şişmiş üstü veterinere götürdüm röntgen çekip kontrol ettiler ama bişey çıkmadı antibiyotık yazdı fakat 2 gündür daha çok şişiyor sizce napmalıyım hafiftende zayıfladı zztn çok mama yiyen bir kedi değildi

3 CEVAP

betulaltundal

Başka bir veterinere götürün derim. İncinmiş, burkulmuş ya da bir şey batmış bile olabilir.

septikbaykus

Veterinerler nasıl veteriner oluyor bi anlasam. Kopyaylamı geçiyosunuz ne yapıyosunuz ya.

busrasari

aynen öyle bi sorun var belli ama gönderdi bizi hiçbişey olmamış gibi