Arkadaşlar Acil Kedi Kavgası

34Mine34

Arkadaşlar iyi akşamlar benim dişi kedilerim annesi ve iki yavrusu gerçi büyüdüler 2,5 yasındalar onlar benım odamda uyuyup takılmayı çok seviyorlar ama son zamanlarda kavga ediyorlar bende süpürge çalıştırıp dikkat dağıtıyorum ve hemen eskiye dönüyorlar bu kavgaları neden olabilir? Ve ne yapabilirim? 2,5 yaşında olanlar kısır anneleri değil

2 CEVAP

Butterfly88

Normal ortamlarında degisen bir sey varsa stres faktörü olabilir. Yer kavgasi da yapabiliyorlar bazen. Biraz gozlemleyin eger birbirlerine zarar vermiyorlarsa sorun olacagini düşünmüyorum. Ama birisi bile sıkışırsa araya girin onun dışında cok karismasaniz olur

34Mine34

Nedenini çözemedim yeri kokluyorlar ama yerde bişey yol veya bişey sıkmadık yani bugüm de tekrarladı