Yavru Kedimin Kusmuğunda Solucan Benzeri Bisi Çıktı

Damladahak

Yavru kedimin kusmugunda solucan benzeri birsey var, hareket ediyor bu nedir?

3 CEVAP

Butterfly88

İç parazit olabilir, veterinere goturmenizi tavsiye ederim igne yapar. Eğer goturemicek durumdaysaniz ic parazit icin haplar vb oluyor petshop ve ınternette onlardan alip uygulayabilirsiniz. Gecmis olsun

SevimliCadi

Kedinizde iç parazit var. İç parazitler özellikle yavrular için ciddi sorunlara neden olabiliyor. Kedinizi en kısa zamanda veterinere götürmenizi tavsiye ederim. Parazit ilaçlarını da veteriner klinikleri dışında bir yerden almayın lütfen. Piyasada sahte veya son kullanım süresi geçen birçok ürün olduğundan klinikler dışında bir yerden almam, almanızı da önermem.

CakilYavrukus

Öncelikle geçmiş olsun. Süratle iyi bir veterinere götürüp tedavi proğramına başlamanız gerekiyor. Bu süreçte veterinerinizin tavsiyelerine eksiksiz uymanız gerekir. Önceki yorum da sahte ilaç konusundan bahsedilmiş ona da katılıyorum çevremde bir kedi bu yüzden kanser oldu. Masraftan kaçmadan veterinerin önerdiği ilacı kullanın. Ayrıca kusmanın başka nedenleri var mı bunun da araştırılması gerekir veteriner bakacaktır