Kedimde Geçmek Bilmeyen Nefes Alırken Gelen Ses Ve Burundan Zorla Nefes Alması

Merhabalar yaşadığım yerde işini layığı ile yapan veteriner olmadığı için sürekli sadece iğne vuran veteriner oldukları için buraya yazmak istedim kedimin röntgenini paylaşıyorum 1.5 2 aydır böyle geçmedi gitti burundan nefes alamıyor çok az alıyor ama alırkende ses çıkarıyor solunum sıkıntısı var yeme içme problemi yok en son gittiğimde kortizon vuruldu

1 CEVAP

blue_hpood

pelet kuma geçin ve kum kabını açık kum kabıyla değiştirin, evi sürekli havalandırın ve yerleri yalnızca sirkeli suyla temizleyin, evi gün içerisinde süpürüp mutlaka havalandırın. muhtemelen astım fakat iyi bir hekim görüşü gerekiyor, mümkünse çevre ilçelerinizde veya çevre illerdeki hekimlerden iyi olan bir tanesine götürmeye çalışın.