Mama Konusunda

CiHANN

Anket

2-3 Marka Karıştır
(0 oy)
2-3 Marka Sırasıyla Ver
(1 oy)
Yeni Mama Arayışına Koyul
(3 oy)
Toplam (4 oy)

1 yıllık huskyim var ilk başlarda yaşamadıgım sıkıntıları yaşamaya başladım önceden yedigi mamaları şimdi pek yememkte bir kaç marka mama alıp bunları karıştırıpmı vermeliyim yoksa bir gün bir marka mamayı diger gün başka mamayımı vermeliyim yoksa tek marka başka mamamı aramalıyım ??? Bu arada köpek bakımında acemiyim.

2 CEVAP

septikbaykus

Wildfield al yeni mamaya geçiş yap yani . Bigün o bigün o çok mantıklı değil

zekiSahbaz

Sürekli mama değiştirmek dönüşümlü vermek ya da karıştırmak çok mantıklı değil. biraz araştırıp kaliteli bir mama bulup onunla devam edin. bazıları gönderiyor numune isteyip deneyebilirsiniz hangisi severse.