Kedinin Karnı Şişti Ne Yapmam Gerekiyor

Kubra0027

Kedim bu gün çiğ et yedi yavru bir kedi başka bir şey yemiyordu bir avuç kadar yedi ve Şuan karnı çok sert ve şiş ne yapmam gerekiyor

3 CEVAP

Tolga_yay26

Maden suyu verin şişkinliği iner diyemeyeceğim malesef çiğ et kediye vermeniz doğru değil sindirim sırunu yaşar ve parazit yapar dikkat edin patili dostunuza geçmiş olsun 😔

AhsenAise

Düzenli olarak çiğ et tüketmedigi için epey sorun olur
Parazit uygulaması varsa bile bir sonraki uygulamayı hekiminize danışarak öne çekiniz,karnındaki şişlik etten kaynaklı)) minik tadını sevip yemeyi abartmış
Tuvalete çıkınca rahatlar

CakilYavrukus

Evet iç dış paraziti öne çekin