Malt Ne Kadar Verilmeli?

dilo61

Merhaba,

maltlar ne kadar süreyle verilmeli? Her gün verilebilir mi ?

4 CEVAP

CakilYavrukus

Gimcat maltı bazen her gün bazen 2 günde bazen 3 günde bir veriyorum 4 yaşındaki kedime iyi geliyor hergün vermek yerine 2 gün de bir mantıklı olabilir

Tolga_yay26

Malta ve kedinizin tüy yapısına göre değişir bu vitamin macun vs bunları ek takviye olarak kullanıyorsanız hepsini aynı güne sığdırmayın sindiremiyorlar buda sizde tedirginliğe neden olur patili bebeğinizide biraz zorlamış olursunuz azı karar çoğu zarar 😊

Tolga_yay26

Çok tüy dökmüyorsa Hergün vermeyin

dilo61

Değerli dönüşünüz için teşekkür ederim🐈
Bu ara sadece malt veriyorum her gün 3cm kadar, bunun bir zararı olur mu olmaz mı diye endişe içindeyim.