Dişi Kedi Kısırlaştırma Sonrası Dikişte Şişlik

kedimi kısırlaştıralı 4 gün oldu ve dikiş iyileşmek yerine kötüleşiyor gibi. dikişin ortasında açıklık ve akıntı gibi bir şey var. aynı zamanda da altında büyük bi şişlik. veterinerle konuştuğumda bir sorun olmadığını ve aksina çabuk iyileştiğini söyledi fakat içim hi rahat değil. bu durumu yaşayan var mı? ne yapmam gerekiyor? ilk gün ve şuanki halini ekliyorum

4 CEVAP

farklı bir veterinere götürdüm şişliğin harekete bağlı normal bir durum olduğunu, akıntının olmadığını söyledi. teşekkür ederim yanıtlarınız için ❤️

Sabisim

Evet şişlik normal zamanla iniyor merak etmeyin. Akıntı olmaması lazım bilemedim fotoğrafta dikiş yeri kuru gözüküyor.

Ahudr

Benim kedimde de şişlik olmuştu ama akıntı durumu olmamişti

Sukufe-Cici

Benim kedimde sislik olustu ve 1 ay surdu. Sonrasinda enfeksiyon olustu. Bagisiklik dustu. Bence veterinere goturun. İcindeki kani cekiyorlar.