Kedimin Irkı Ne

tuncer41

Arkadaşlar ya kedimi 1 senedir besliyorum fakat ırkını daha tam çözemedim. Sanırım araştırmalarıma göre british shorthair ama bir de siz bakın istedim bilen biri varsa söyleyebilir mii? :)

4 CEVAP

Cathorn

bombay kırması

da3458

bende british shorthaire çok benzettim ama bu ırkta ilk defa siyah bir kedi görüyorum ben ama tabiki olabilir maşallah çok tatlı uzun ömürler dilerim

yessim

Kedinizin ırkını bilmem ama şahaneymiş.Maşallah nasıl yakışıklı :)

tuncer41

Annesi siyah scotish ama bombay olma şansı var mı