Kedim Sistit? Mama Onerileriniz?

Penthe

2 yasinda scotish kedim var ultrasonla muayene sonucu doktor sistit baslangici var dedi ve antibiyotik tedavisi verdi.
Nd mama kullaniyorum yavrulugundan beri. protein orani yuksek oldugu icin pek uygun olmadigini soyledi. Virbaci sordum iyi dedi. Be dusunuyorsunuz?

18 CEVAP

Penthe

2 hafta antibiyotik tedavisi gorduk vet uriner mamaya gerek yok dedi
Normal virbac mamaya gecmeye basladim bugun. Ama duzeldigini dusunmuyorum cunku bgn kosturarak cise gitti ve cis topu buyuktu.
Nasil bi yol izlemeliyim? Ayrica idrar analizi gerekmez mi? Sadece ultrasonla anlasilir mi?

Penthe

Ndden daha pahali degl(:
Virbaci nereden bulabilirim?
Tazelikten kastiniz nedir? Paketlenmis mama sonucta

Penthe

Yorum plzzzz