Gastro Kedi Mamasi Onerisi

Sukufe-Cici

Merhaba, kedim 5 gün arka arkaya kustugu icin veterinere goturduk ve midesinde gaz oldugunu soylediler. Rontgen cekildi. Baska hic bir sorun tespit edilmedi.
Veteriner gastro kedi mamasi kullanmasi gerektigini soyledi ve “virbac” marka mamayi verdi. 2 kg mama 1100tl. Bu mama kaliteli diye biliyorum. Ancak sizin oneriniz memnun kaldiginiz baska marka var midir? Bu bitince daha iyisi varsa onu alabilirim.

4 CEVAP

Mnindibi

Royal canin'in de gastro maması oldukça iyi ama fiyatlar çok farklı değil. :( Ama muhtemelen tek pakette sorun çözülecektir. İsterseniz mama bittikten sonra brit care'in sensitive olanını alabilirsiniz. O da baya fayda sağlıyor.

Sukufe-Cici

Tesekkurler. Dediginiz gibi 1 pakette cozulurmus. Bir arkadasimda Unique markasini onerdi ilk kez duydum bunu bilen var mi?

hellothere

ben de virbac kullaniyorum kedim verdiğim ilk an yedi kademeli geçiş yapmama gerek kalmadı ben ishal için kullanıyordum kakasını da toparladı

Coconutbey

Hills gastro da güzel biz sindirim için kullandık ishaldi düzeldi