Kedime Ucuz Ve Sağlıklı Bir Mama Öneriniz Varmı

MusaCelik

Kuru mama yaş mama ve ödül mamalarının hepsinden söylermisiniz

5 CEVAP

Gul36

Uygun fiyatlı sağlıklı kuru mama Matisse. Yaş mama Gimcat (************da 4.5 liraya bulabilirsiniz). Ödül maması Gimcat Sticks, Gimcat Malt Kiss, Gimcat Grasbits, Beaphar Dental Bits. (Ödül mamalarının bazılarında -hatta kuru ve yaş mamaların bazısında da- şeker bulunuyor. Kediler için zararlı olduğundan, içinde şeker olmayan mamaları tercih etmelisiniz.)

Infernus

Ucuz ve sağlıklı kavramları konu gıda olunca çok bütünleşemiyor maalesef. Bir fiyat aralığı verebilirseniz o aralıkta alabileceğiniz en sağlıklı mama konusunda elimizden geldiğince yardımcı olalım.

sophiee

Ucuzdan kastınız ne kadar ucuz mesela? Özellikle kuru mamanın kg için belli bir fiyat aralığı verirseniz daha efektif olur yorumlarımız

ozozekinci

*********.com sitesinde mito adlı mamayı tavsiye edebilirim. Zaten 15 kg mama kedinize 2-3 ay yetecektir. Goody adlı mamayı almayın kesinlikle berbat.