Kedimin Kuyruğu Kıpkırmızı

KaanGok

Arkadaşlar Merhaba,
Kedimin kuyruğu boydan boya kıpkırmızı oldu kısa zaman içinde tüy dökümü de oldu.Sıcaklarla böyle oldu. Bu nedir acaba egzema'ya mı mantara mı benziyor sizce?

3 CEVAP

ilaydacakir

Direkt bi veterinere sorun bence vakit kaybetmeden. Kuyruğu hareket ettirmesinde bir sıkıntı var mı ya da kaşınıyor acıyor gibi davranıyor mu

ventricosa

Mantar olabilir vücuduna yayılmadan veteriner görsün bence

GzdeAkbuz

Kedilerin derisi hafif pembelikli olur genelde ama resimde fazlasiyla koyu bir renk görünüyor tüyleride seyreklesmis sanirim benim kedimde havalar isindigindan beri tüyleri azaldi kilo verdi hep su içiyor kedinizin iştahı nasıl acaba vitaminsiz kalmış olabilir bence sokaktaki kediler bile baygın baygın yatıyor gölgelerde