Apartmanda Beslemek İçin Hangi Irk Köpek Almalıyım? Lütfen Yardımcı Olurmusunuz ?

Apartmanda oturuyorum maalesef ve köpek beslemek istiyorum fakat komşuların şikayetinden korkuyorum. bunun için bana ev arkadaşı olacak arkadaş önerebilir misiniz? acil

2 CEVAP

ozozekinci

karakteri uysal, sakin olan herhangi bir köpeği sahiplenirseniz iyi olur. Ama ilerde yine de sorun yaşar ve sahiplendiğiniz köpeği bırakacak olursanız şimdiden hiçbir canlıyı sahiplenmeyin derim. Kolay iş değil bu ülkede

deniz_berkan

Küçük köpek ırklarını kontrol etmek büyük köpeklerden daha zor disiplini daha zor sağlanıyor.. büyük ırk seçersrnizde eğet bekçi koruma köpeklerini ilk deneyiminiz olacaksada tavsiye etmem egerki danısman yardımcı özel eğitim aldıracaksanız olabilir tabiki..baskın karakterler oldukları için iyi bir eğitim şarttır. Bu konuda bilinçli bir barınaga gidip yöneticisi hangi köpeğin ne huyda oldugunu orada siz anlatıp sahiplenmeniz için yardımcı olacaklardır.