İstanbulda Kedimi Hangi Veterinerde Güvenerek Kısırlaştırmaya Götürebilirim?

Neseaslan

Kedimin kısırlaşması gerekiyor fakat hiçbir veterinere güvenemiyorum tecrübesi bilgisi olan varsa yardımcı ola bilir mi lütfen istanbul avrupa yakası

3 CEVAP

Mineoo

Merhaba, ben de sarıyer ferahevler ‘deki Animalium Veteriner Kliniğini Özge hanımı sonsuz güvenle öneririm. Kendisi harika bir hekim iyi ki onu tanıdım gerçekten çocuklarımı gözüm kapalı emanet ediyorum

Minigimmm

güneşli de güneşli veteriner kliniği var kedimi orda idrar yollarındaki taş için ameliyat ettirdim ve emine hanım kedimin kalp hastası olduğunu erken teşhis etti fakülteye yönlendirdi doğru çıktı gayet bilgili ve samimi.

birde kemerburgaz tarafında inanoğlu veteriner kliniği var orda da mantar tedavisi gördük ve tugay bey kısırlaştırma ameliyatını yaptı youtube kanalida var kendisinin, bakıp inceleyebilirsiniz kendiside gayet işinde iyidir ben iki yeri tercih ediyorum

İnanoğlu Veteriner Kliniği
(0212) 360 06 92
https://g.co/kgs/1DDRH4W

Güneşli Veteriner Kliniği
(0212) 550 58 38
https://g.co/kgs/TQqcRkK

Ahudr

Ben de günesli veteriner klinigi emine hanim yada irfan beyi tavsiye ederim 👍