Bu Ürünü Kullanan Var Mı

Casperbeyy

Merhabalar,kedimin dişlerini fırçalamak istiyorum,bu ürünü kullanıp memnun kalan var mı acaba veya başka önerebileceğiniz diş macunu veya başka bir ürün olur mu 🙂

3 CEVAP

Benim kedim dişlerini hiçbir şekilde fırçlatmadığı için veterinerimiz novomed-pristine önermişti onu kullanıyoruz kullanımı basit
Görseldeki ürün hakkında bir bilgim yok ama eğer kediniz fırçalatıyorsa fırçalamanızı öneririm sprey ve jel kullanmaktan ziyade

Sukufe-Cici

Biz virbac dis macunu kullaniyoruz aromali. Kumes hayvanlari veya somonlu var. Hangisini seviyorsa. Parmak ucuna takilan bebek dis fircasiyla güzel oluyor. Bir de matatabi veriyoruz. 10 gunde tertemiz oldu tartarlar

Casperbeyy

Ben de fırçalamaktan yanayım aslında ama veterinerim kaliteli bir mama kullandıktan sonra fırçalamaya gerek yok dedi , şaşırdım açıkçası .virbac diş macunu veteriner kliniklerinde mi satılıyor sadece ?