Hangi Mamanın İçeriği Daha İyi ?

Prensesmincir

Selamlar,kızım için mama değişikliği yapmak zorundayım,bu 2 mamadan hangisinin içeriği daha güzel bilen varsa yazabilir mi 😊

4 CEVAP

AhsenAise

İkiside güzel değil
Biri purina one ,diğeri perfect sanırım

Prensesmincir

Evet biri Purina one biri perfect,maalesef bunların bile kilosu 300 den başlıyor neden mamalar bu kadar pahalı :(

Pnrdogan

Markaları nedir

Ozlemkopuk

Hem ekonomik hem içeriği güzel brit care tavsiye edebilirim inceleyin. Mama alırken içeriğinde taze et olmasına, yuzde kac et icerdigine ve gluten gibi maddelerin olmamasına dikkat etmeliyiz