İştahsız Kedilerin Bayılarak Yediği Kuru Mama Oneriniz Var Mı?

Bihos

Şuan kedim proplan kitten tavuklu yiyor daha iştahlı yiyeceği bir mama öneriniz var mı?

2 CEVAP

AhsenAise

Kediler aroması güçlü mamaları severek tüketir lakin severek yemesi o mamanın kediniz için iyi olduğu anlamına gelmez.
Kediler ilginç canlılar on kedinin bayılarak yediği mamayı on birinci kedi reddeder aç kalma pahasına yemez .
Önerilen/ önerilecek mamaların en düşük gramajini alıp sevip sevmeyecegini ,iyi gelip gelmeyeceğini gözlemleyip ona göre büyük paket alınız

Prensesmincir

Benimki feliciayı çok severek yemişti,belki sizinki de sever