Fazla Sivi Ödül Maması Yemek Kabızlık Yapar Mı?

Pnrdogan

Kedime sanirim biraz fazla verdim çok sevdi dayanamadım. Bugün kaka yapmadığını gördüm sabah temizledigimde. Fazla sıvı ödül mamasi kabız yapar mı. Ne yapmam gerekiyor

4 CEVAP

Coconutbey

Aksine tuvalete çıkmasını kolaylastırıyo benimkilerde sıvı olduğu için

Bihos

Kabız yapmaz kuru mamasını az tüketiyordur kediniz

Coconutbey

Aksine tuvalete çıkmasını kolaylastırıyo benimkilerde sıvı olduğu için

SevimliCadi

Çok fazla sıvı ödül maması aksine, ishal yapar. Kediniz kabızsa sıvı alımına dikkat edin; daha çok su içmesini sağlayın veya yaş mamayı biraz artırın.