Bir Sokak Köpeği Aşırı Zayıflamış Ve Yiyecekleri Ağızda Tutamıyor Ne Verebilirim Yemesi İçin

xyzyxz

burada herhangi bir veteriner veya bilen bir kişi yok ekmek uzattım büyük iştahla aldı çiğnemeye çalıştı fakat ağzından düşürdü bir kaç kere bu tekrarlandı çok aç belli ağızda yara var galiba emin olamıyorum yürümede çok sıkıntısı var zayıflıktan kaynaklanıyor sanırım onu bu halde bırakmaya içim el vermiyor en azında yiyebileceği birşeyler biliyorsanız veya ona yararı olabilcek birşey çok sevinirim şimdiden teşekkürler

3 CEVAP

ozozekinci

Ağzında ne olduğunu bilmeden birşey söylemek doğru olmaz. Kesinlikle bir kliniğe götürülmeli, instagramdan eskişehir sokak hayvanları gibi sayfaları aratıp bu durumu ya da o köpeğin nerede olduğunu hayvansever kişilere söylerseniz yardım edebilirler belki...

Friolero

Yaş mama

egilmez

Sanırım yakınlarında veteriner yok ozaman onun gücünü toplaması icin ona yardımcı olabilirsin iyi pismis tavuk yada kemiksiz normal eti cok kücük parcacıklar halinde süt yada ayrana karistirip verirsen yiyebilecektir