Kedimi Nasıl Kusturabilirim

Kedim yuttuğu tüyleri kusamıyor çok halsiz yemek yemiyor malt aldım ama hala tüyleri vücudundan atamadığı için çok rahatsız nasıl kusturabilirim

6 CEVAP

Ahudr

Hairlax alin diski yoluyla atsın kusturmak nedir ya Allah askina birde kedi çimi kullanin

Coconutbey

Malt kullanın ya da kedi çimi kullanın kusması da iyi bir şey değil midesi zorlanıyor sonuçta geçmiş olsun

Emirrckr

Kedi otu yardımcı olabilir ama malt veriyorsanız dışkıyla atması lazım aslında.

Sukufe-Cici

Çok halsizse veterinere goturun igne yapiyorlar 3 gün boyunca. Tum tuyu kusuyor. Kabizlikta yapiyor o tuyler

Mineoo

Veterinere götürün lütfen

hellothere

iyi mara bir malt alin ve kedinizin tüylerini sık sık tarayın