Kedimin Gözü

Bettys07

Kedimin gözü iltihap kapmıştı veteriner kontrolünde bazı ilaçlar kullandık geçti ama o gözü diğer gözünden farklı gözüküyor nedeni ne olabilir ?

3 CEVAP

P_itirik

kullanılan ilaçlardan dolayı sanki katarakt varmışçasına ufak bir bulanıklık oluyor tedavi gören gözde, bu göz birkaç gün içerisinde eski şeffaf vaziyetine tekrar dönecektir

Fedayn

Benim kedimde de görme problemi var. İki gözünde de böyle saydamlık görüyorum ışık altında. Sizinkinin geçici olduğunu düşünüyorum. Geçmiş olsun.

Bettys07

Teşekkür ederim uzun süre oldu ama hala geçmedi