Kedimin Patisi Su Bazlı Boya Oldu Yıkıyorum Çıkmıyor Ne Yapmaliyim

omer190336

Kedimin patisi su bazlı boya oldu yıkıyorum çıkmıyor ne yapmaliyim

3 CEVAP

Ahudr

İlık sabunlu su cikartması lazim Su bazlı boya genelde cabuk cıkiyor benim de başıma gelmisti bi resim koyabilir misiniz.Veterinere götürün olmadı cikartır onlar

omer190336

Çok az kaldı ama kedim izin vermiyor temizlememe daha iki aylık veterinere sordum bişey olmaz dedi zehirlenmez dedi

CakilYavrukus

Zehirlenme olmazsa kendisi günde defalarca yalıyor zaten kendi çıkar