Petlebi Hediyeleriniz Geldi Mi? Kimler Denedi

Cennet29

Petlebiye gönderdiği hediyeler için teşekkür ederim. Ürünlerini deneyen varsa olumlu, olumsuz tecrübeleriniz nedir? Ben vitamin ve diş bakım ürünü seçmiştim yeni açtım henüz deneyimlemedim

3 CEVAP

forbs

Ben de dental odul ile kisir kedi malti secmistim henuz elime ulasmadi. Malti zaten hep kullaniyorum seviyorlar ama dis urununden emin degilim benim kedilerim dis bakim urunlerinin ya da odullerinin tadini sevmiyor umarim bunu severler

ssedef28

merhaba benim kedim vitamini çok sevdi bir haftadır yiyor olumlu olumsuz etkisini görmek için bence bir süre daha kullanmak gerekir. kısırlaştırılmış kedi macunu seçtim ama henüz kullanmadık diğerlerinin bitmesini bekliyorum

Cennet29

Ben daha önce diş için ödül maması almıştım bilindik bir markanın fakat feci şekilde nane koktuğu için kedim ağzını sürmedi. Bu ürün nane vs kokmuyor balık gibi kokuyor. Özellikle sokaktaki kediler için seçtim cünkü onların genelde diş sorunları oluyor. Tadım yaptırdığımda sonucu paylaşıcam🐈