2.5 Yasindaki Kedim Kakasini Yatagima Yapti

Veranifer

Arkadaslar bir kere ishal oldugunda kumunun hemen diaina yapmisti kakasini tam uyumaya hazirlaniyordum ki baktim kedim kumunu eseleme hareketi yapiyor noluyor diyip kalkmaya varmadan doldurdu sagolsun yeni kopek almistik ondan mi kizdi acaba hayir aklima baska sebep gelmiyor yorgani kaldirip attik baska bir ortu kullansak bir problem olur mu acaba odayi tamamen parfumledik kediyi odadan disari aldik

11 CEVAP

Veranifer

Yavru kopek geldi eve tanistirmaya calistigimizda tislamisti ondan oldugunu dusunuyorum peki tuvaletini yaptiklari yere tekrar yaparlar diyorlar yorganin ustune yapti kaldirdik ama yine de yapar mi yataga almali miyim (istese girecek biliyorum ama) kopekle hic ilhilenmeyip surekli kedimle ilgileniyodum bi kac gundur ama

Veranifer

Cok tesekkurler arkadaslar insallah cabuk alisirlar kedimin stres olmasini istemiyorum da evde yalniz kalinca da uzuluyorum hic oynamiyor arkadas olurlar diye dusunmustuk ama hayirlisi

Veranifer

Surekli yatagimda yatiyordu yani uyku yeri olarak benimsemisti kakasi biraz civik ama ishal kadar degil ki ishal oldugu zaman bile kumuna yapiyordu

Birşeye canı sıkkın olabilir genelde yapmazlar böyle şeyler

felishuman

Evet bir şeye tepki koyuyor olma ihtimali çok yüksek

kayaomer

bir hatanizi belirtiyo olabilir

Fatmacakiir

Cok yuksek ihtimallle kopekten dolayi boyle yapiyor sizi cezalandiriyor bir nevi. Genelde ayni yere tekrar tekrar yapiyorlar ben kedimi 3 gun yalniz birakip eve dondugumde 1 hafta boyunca her sabah ayni yere kakasini yapmisti ben cozumu kum kabini kakasini yaptigi yere koyarak bulmustum ama sizin oyle bi sansiniz yok yine de ayni yorgani kullanmayin kaka kokusunh alirsa orayi tuvaleti oldugunu sanabilir bence yorgani degistirip gidisata bakin

seymaxhy

Köpekden dolayı yapıyor bence bir nevi kıskançlık

Veranifer

Tesekkurler yorgani direk degistirdik bende kustugunu dusunuyorum normalde hep benim odamda yatagimda yatardi ama simdi salonda koltukta yatmaya basladi kopekle ilgilenmemeye basladim surekli kedimi seviyorum bugun kumuna yatmis ama benim odama girmedi bugun ben kucaklayip getirdim insallah gecer boyle yapsin istemiyorum

Veranifer

Kumuna yapmis

ayzenua

Bizim kediler de eve köpek geldiğinde tepki olarak dışarı kaka yapmıştı. Alisinca kıskançlığı da geçer diye düşünüyorum