Eve Yeni Gelen Kedi

BLCNuray

Merhabalar evde bir kedim var.Bugün sokakta yavru bir kedi buldum veterinere götürdüm.Dış parazit damlası yaptı iç paraziti de 3-4 gün sonra yapacak.Bu sürede evdeki kedimle bir araya getirmem problem olur mu ?Eğer kedi de iç parazit varsa benim kedime bulaşır mı?

3 CEVAP

Sukufe-Cici

Evet bulasir. Bence ayri odalarda tutun. Stresleride daha az olacaktir. Stres bagisikligi dusuruyor. Sokaktan getirdiginiz kedide olasi genclik hastaligi, fip vs varsa sorun yaratabilir. Stresleri azalana kadar yavas yavas alistirmaniz daha dogru olur

BLCNuray

Kedi şu anlık sağlıklı duruyor ama haklısınız.Cevabınız için teşekkürler.

HaydutveNazli

Bir süre ayrı tutup gözlemleyin