İdrarını Dışarı Yapması

mehtapkaplan

Merhaba dostlar kedim kısır erkek. İdrarını dışarı yapmış. Ben tatildeyim bikaç gündür evde yokum eşim evde ve tuvaletini temizlememe rağmen dışarı yaptı diyor. Sizce ne yapmalı neden bu sorun olur

3 CEVAP

Sukufe-Cici

Bazen uyari atisi yapiyorlar:) benim kedimde tuvaletini temizlememize ragmen yataga yapiyordu. Sonra tuvaletini yikadik ve tum kumu degistirdik. Aralarda parcalar kalmasina tahammul edememis sanirim.. Komple tuvaletini yikayin ve yeni kum dokerek deneyin derim :)

AhsenAise

Sizi özlediği için tepki gösteriyor
Duygularını hareketleri ile ifade ediyorlar
Siz döndüğünüzde bolca sevgi gösterin düzelecektir

mehtapkaplan

Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için 😻🌸