Yaş Mama Tavsiyesi

Cansuaslan22

Kedim 10 aylık royal canin yaş mamasını kullanıyordum yavru için olanını şimdi yetişkine geçmem gerekir mi ve hangi yaş mamayı tavsiye edersiniz hafta 1-2 kere veriyorum

3 CEVAP

SevimliCadi

Acana, Schesir, Gimcat, N&D ve Nutri Feline öneririm. Hepsinin içeriği kalitelidir.

Venusss33

Schesir. animonda konserve, acana ezme konserve, hills konserve maması
Hills veterinerlerde satılıyor büyük konserve boyutunda

Hitayya

Benim kedim de 10 aylık hâlâ yavru kedi kuru ve yaş maması veriyorum. Acana ezme yaş mama çok iyi kedim de severek yiyor gerçek et oranı %85 tavsiye ederim aynı zamanda Gimcat jely yaş mamaları da güzel arada ondan da veriyorum