Yavru Kedi Eve Alinca Miyavladi

Korktugumun olmasından korkuyorum hala 52 günlük yavru eve alıyorum gündüz annesinin ve kardeslerinin yanından aldim doyurdum tuvaletinide yaptı sonra miyavladi sutten kesilince alirsam böyle miyavlarsa yandım

7 CEVAP

Heiter

52 günlük kediyi annesinin yanından alma sebebinizi anlayamadım ben. :/

Heiter

"sütten kesilince" dediğinize göre geri bıraktınız. Öyleyse şimdi neden aldınız? Kafamda deli sorular :)

Ya onun bi gözü kör bide küçük kalmış bende evde ozel olarak bir doyurdum ama doyurduktan sonra miyavladi tuvaletinide yapmıştı yoksa ayirmadım annesinden

Sütten kesilince yani ben eve alinca yine miyavlarsa kardeslerini ariyo heralde napcam öyle olursa :(

Heiter

(Genelleme yapmak istemiyorum ama) yavru kediler eve ilk gelişlerinde miyavlar zaten. Ortamını yabancılar ve bu çok normaldir. Bu konuda endişelenmeyin bence. Önemli olan, o yavru için bundan sonra iyi bir ortam sunulabilir mi veya ihtiyaç duyduğu ilgi ve sevgiyi sunulacak mı?

Cathorn

yavru kedilerin çoğu çok fazla korkaktır bir anda mekan değişince korkmuştur yabancı hissetmiştir

Korkuyorum ya