Merhaba Arkadaşlar, 1 Aylık Bir Yavru Kedi Sahiplendim. 1 Kilonun Altında. Veteriner İç Parazit Hapı

Canimpati

Merhaba arkadaşlar. Sokaktan 1 aylık yavru kedi sahiplendim. Veteriner iç parazit hapı yutturduktan bir buçuk saat sonra kedi kusmaya başladı 4-5 defa kustu, ardından halsiz, ölü gibi 5 saat yattı. Ölecek diye çok korktum. Ertesi gün kendine gel de ama başka bir veteriner dedi ki 1 kilonun altındaki yavru kedilere parazit hapı yutturulmaz dedi. Evde bir kedi daha var 9 aylık. Şimdi benim ne yapmam gerekiyor yavru kediye ve iç parazit hapı yutturmalı mıyım tekrar (çünkü kustuğu için hapı da çıkardı muhtemelen) yoksa yutturmamalı mıyım? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler 🐾💞🙏🏻🐈

1 CEVAP

Emirrckr

Veteriner hekim uygun dozda yutturmuştur,
Kusması iç parazit varlığını gösterir zaten sokaktaki bir yavru kedi de muhakkak vardır.