Migrosta Satılan Goody Mama

da3458

kedim yeni ve yavru mama hakkında çok bilgim yok mama deneyeceğim. migrosta satılan goody marka sizce nasıl 300gr olanı var denemek için alacağım içerik bakımından sağlık açısından nasıl?

7 CEVAP

Friolero

Berbat

aysegunerr

Market mamalarının hepsi çöp. İçeriklerinde besleyici hiçbir şey yok.

Heiter

Goody gerçekten kötü bir mama. Mama konusu olduğunda reklam/sponsorluk kaygısıyla her söylenene kulak vermemek lazım fakat Goody hakkında iyi yorum bulmanız pek mümkün değil. Biz de kedi konusunda tecrübesizken fiyatına aldanıp aldık bir sefer. Evdeki kedi de, sokaktaki de yemedi. Zaten mamanın kokusundan bile belli oluyor bu. Çok seçici olmayan kedilerin bile dönüp de yüzüne bakmadığı bir mama yani. Diğer yoruma katılıyorum. Mama işi kalite istiyor gerçekten. Bunu sağlayamıyorsak bile, en azından ev yapımı mama ile kedi beslenebilir. Kedi bakımı için zengin olmak zorunda değiliz ama mama konusunda titiz davranmak lazım.

Vegasama

Ben daha önce kedilerime vermiştim ucuz diye yanına bile yaklaşmadılar. Mamada biraz kalite lazım bana kalırsa

Ecerana

Mamalar hakkında çok bilgim yok ama kedi besleyen biri olarak goody marka mamaya iyi diyeni hiç duymadım mamaya ayırdığınız bütçenizi söylerseniz arkadaşlar daha iyi mamalar önerecektir

kayaomer

sokak hayvanlari icin gayet uygun bir mama

Elifdmr

Kokusu bile o kadar kötü ki. Sokak kedilerim bile yanına yaklaşmışyor. Bır hayvan sahibi toprağa attım kıl olarak çıktı mama dedi . Yani ne kadar kötü tahmini edin.