Bu Kedinin Irkı Nedir ?

Tkir44

Bu kedi sokaktan bize sığındı biraz kilolu mu hamile mi anlamadım,ve sanki cins kediye benziyor ,bu kedinin ırkı nedir ? Hemen adapte oldu ve tüyleri çok kalın ve temiz görünüyor

6 CEVAP

Tkir44

Çipi veterinerlerde mi kontrol ettireceğim ,muhtemelen ev kedisi gibi duruyor,salam falan verdim yedi,ama kilosu mu var hamile mi anlamadım sabah veterinere götüreceğim muhtemelen

Evet veterinerden kontrol ettirebilirsiniz, hamileyse de veteriner kontrolünde öğrenirsiniz. Umarım sahibine ulaşırsınız 🙏

Sukufe-Cici

Uzun tuylu tekir veya norvec-tekir kirmasi gibi duruyor. Norvec orman kedilerinin kuyruklari da çok tuylu oluyor.

ilaydacakir

Gıdısı Norveç orman kedisi gibi duruyor pofuduk ama bilemedim belki kırmasıdır o yüzden benziyordur

CakilYavrukus

Irkını tam bilemedim ama kırma olduğu kesin. Tekir değil

Muhtemelen ev kedisi, çipi falan var mı acaba? Kontrol ettirebilirseniz sahibine ulaşabilirsiniz belki