Dükkanın Önüne Kutuyla Yavru Bıraktılar

Arkadaşlar annemin dükkanının önünde içinde vs kedi besliyorduk biz
Dükkan iç tarafta kuytu bir yerde
Sabah bir baktık biri kutuya 4 adet yaklaşık bir aylık yavru bırakmış
Süt tozu hazırlayıp verdim ama çok içmediler yaş mama vs yediler
Dükkanda kalan 4 tane 6 aylık kedi var
Bu yeni kedileri mecbur çok küçük kapalı bir yere koydum mama su kum yatacak yer va koydum
Ama ne yapacağım bilmiyorum
Yavrular çok ağlıyor ama maşallah hareketliler twk pireleri var onu sa tarak ile tarayacağım
Çevrese doğum yapan kedi var ama nerelere yavruladılar bilmiyorum bunları kabul ederler mi onu da bilmiyorum
Biz bunlara yine elimizden geldiğince bakarız onda bir problem yok ama
Sırf kedilere bakıyoruz diye kutuyla bırakmak nedir Allah aşkına
Sokakta 20-30 kediye bakıyoruz yazık günah
Maddi anlamda zorlamasını geçtim
Manevi anlamda da çok yoruyor
Ben şimdi bu yavrular için ne yapabilirim süt anne arıyorum onun dışında

2 CEVAP

AhsenAise

Bulunduğunuz il/ ilçedeki tüm sosyal medya da süt anne ilanı açınız
Maalesef kedi köpek besledigimiz için bizleri barınak zanneden şuursuz merhametsizler var ,bu konuda yapılacak bir şey yok şimdilik

aslihan_e

Mama yemeye geçtilerse bu saatten sonra anne bulmak anlamsız, süt annenin çocukları öldüyse tamam ama aksi halde hayvana yük olurlar. Siz instagram sahiplendirme sitelerine falan şöyle güzel çektiğiniz fotoğraflarını atıp sahiplendirmeye çalışın, küçük oldukları için daha kolay sahip çıkar.
Bize de öyle yapıyorlar, hasta yavruları da habersiz bahçeye atıyorlar, bizim baktıklarımıza da hastalık gelmiş oluyor.