Sineklik!!!

Aysetaha

Arkadaşlar malum yaz ayındayız camlarımız üstten açılıyo fakat oturma odasındaki balkona çıkan kapıyı kedi atlar korkusuyla açamyrz bütün gün evin içinde ya klima çalışıyo yada balkonun kapısının önünde biri nöbet bekliyo:)))balkonumuz kapalı ama camları açık ve 4. Kattayız napsak bilemedik en sonunda kapılar için sürgülü sineklik buldum netten kullanan memnun olan olmayan ve tavsiyesi olan yardımcı olabilir mi?

7 CEVAP

kedilimadam

Akordeon sineklikler kediler için, özellikle iri yapılı ve yaramazlığı seven bir kediniz varsa, güvenilir değil.Üstelik fiyat olarak da paslanmaz çelik sinekliklerle hemen hemen aynı.Eğer gerçekten içiniz rahat bir şekilde camları ya da balkon kapılarını açık bırakabilmek istiyorsanız paslanmaz çelik telden sineklik yaptırmalısınız.Ne kadar tırnaklasalar, üstüne atlasalar da en ufak zarar veremiyorlar, tecrübeyle sabittir bu bilgi.Birkaç camcı ike görüşüp fiyat ve fikir almanızı öneririm.Sürgülü yaptıracaksanız dahi sinekliği paslanmaz çelikten yaptırmanızı tavsiye ederim çünkü diğerlerini bugün olmazsa yarın bir şekilde yırtıyorlar.

DNZDGN08

aynı sorun bizde de vardı balkon kapısına sineklik yaptırdık şimdilik bir sorun yok

kullanan bir arkadaşımın kedisi çok haylazdı. akordeon tarzı bir şeymiş sineklik. alttan patisini sokup esneterek kendine geçebilecek kadar yer açmıştı

DNZDGN08

Bizim yaptırmış olduğumuz normal sineklik gibi değil şayet öyle olsa onu parçalama ihtimali var adını tam bilmiyorum fakat farklı bir malzemeden yapıldı neredeyse demir gibi onu yırtma açma ihtimali yok diyebiliriz. Plastik doğrama yapan yerlere sorduğunuzda onlar size bilgi vereceklerdir.

kayaomer

hayat kurtariyor

azizaayla

Bende eve taşınır taşınmaz çelik tel sineklik yaptırdım ama benim 5 kedimin sonuncusu tam bir azman çıktı

Aysetaha

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim o zmn netten değil camcıya gidip durumumuzu anlatıp dediğiniz gibi paslanmaz çelikten yaptırıyım