Tek Göz Kısılması

caliskancrn

selamlar, kedimin normalde gözleri sağlıklı ama bugün sol gözünü biraz kısıyor crystalinle temizledim, çay ile olanı da deneyeceğim fakat sizin deneyimleriniz nedir
herhangi bir hastalığı sıkıntısı vs yok sadece bugün olan bir şey

1 CEVAP

perihanim

Benim de kedim 2 yaşında ve bir gözü ara ara kısılır. Veterinerden bi tane bitkisel göz damlası bir de ilaç almıştım onu damlatıyorum ara ara. Almadan önce çayla temizliyordum sürekli ben de iyi gelmişti ama belli aralıklarla hep bir gözü kısık bakıyor