Köpeğimi Traş Ettiricem !!

brkin07

köpeğimin tüyleri yumak gibi oldu hergün taramama rağmen çok hareketli olduğu için tüyleri yumak yumak oldu traşın köpekler üzerinde yan etkisi varmı ?

2 CEVAP

kayaomer

yazin pek gorulmez

dksahmat

hiç bir sorunu yok sadece kuyruk ve suratına dokunmayın sitrese girmesin diye geriye kalan heryerini tıraşlıya bilirsiniz ama ufak bi önerim var güneşin tam tepede oldugu zaman cıkarmayın yoksa vucudunda lekeler olusur yeni tıraşlı oldugundan güneşin çok yogun oldugu saatlerde direk lekeler olusturuyor biraz bu konuda hassas lar bunun dısında bi sorun yok hada kendinizde tıraşlıya bilirsiniz ben öyle yapıyorum agzını baglayın ve tırajlıyın :)