Kısır Kedi Maması

Melek12316

Merhaba Pet severler
Aranızda hilis balıklı kısır mama kullanan varmı? Memnun musunuz. Vet önerdi çok tüy dökümü olduğu için araştırma yaptım. Pek tatmin olmadım açıkçası

5 CEVAP

Merhaba, ben hils kullandım 1 ay çok memnun kalmadım tüyleri sanki daha çok dökülmeye başladı ND meyveli kısır kedi maması kullanıyorum çok memnunum

Sukufe-Cici

Ben hem yavruyken hem kisirken kullandim hills balikli. Çok sevdi ancak sonralara dogru sikildi. Diger tum markalarda yine aynisi oldu. Hemen sikiliyor bizim kiz.

Melek12316

@birsenkarakoc34gmailcom nd yi daha önce denemiştim bizim ki biraz mama konusunda seçici türden burun kıvırarak yedi mamayı. Aç bıraktım yinede koklayıp bıraktı

Melek12316

Sukufe-Cici bizim kızda aynı denemediğim mama kalmadı. Kuzu etlisi tavuklu en sonunda balıklı da takıldı. Royal kullanıyordum sıkılınca proplan kısır mamaya geçtim. Bu aralar fazla tüy dökümü den kan değerlerine bakıldı bir sorun yok mevsimsel geçiş denildi. vet hilis markasını önerdi. Araştırma yaptım ama pek tatmin olmadığım için sizlerden yardım istedim. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Merloli

Hills hayvan deneyi yapıyor o yüzden kullandığım bir mama değil ancak aynı fiyatlarda proplan var bende kısırlaştırılmış olanını kullanıyorum ve gayet memnunum tüy dökümünü olabildiğince önlüyor bence Nd var onun dışında onuda öneririm