Kedilerde Hapşırma

aleynacamgoz

Bugünden beri kedim hapşırır gibi sesler çıkartıyor ama sanki burnunu temizlemeye çalışıyormuş gibi de hissediyorum kusarmışçasına hareketler sergiliyor çünkü :/ Az önce farkettim hafifte sol gözünden yaş akıyor gibi ama iştahsızlığında vs sorun yok yemek yiyor su içiyor oynuyorda gayet hareketli dışkısı da normal neden olmuş olabilir böyle bi şey sizce?

2 CEVAP

Infernus

Kokladığı veya burnuna kaçan bir şeyden dolayı hapşırıyor olabilir. Hapşırırken de basınçtan dolayı göz kanallarından su gelebilir. Üşütme veya grip gibi bir durum olsa mutlaka başka belirti de verecektir. Gözlemleyin bakalım ateş, ishal, halsizlik, yemek yememe, burun akıntısı gibi şeyler de olacak mı?

aleynacamgoz

yanlış yazmışım iştahında falan sorun yok olacaktı:)