Kedi İçin Kaliteli Ezme Yaş Mama

dilo61

Merhaba,

öncelikle benim kedim karma besleniyor, yani sadece kuru mama yemiyor, aynı zamanda gün içerisinde yaş mama da yiyor. Fakat yaş mamayı sadece ezme olarak seviyor.

Halihazırda Nutri Feline mamasını kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamıyoruz. Fakat bundan daha kaliteli mama öneriniz var mı?
Acana çok iyi fakat bir paketi aşırı pahalı. Arada bundan alıp veriyorum, fakat sık sık veremiyorum.
Ne gibi önerileriniz olur, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler.

18 CEVAP

dilo61

Royal canin kısırlaştırılmış mamasını da bir müddet kullandım, fakat dediğim gibi ezme sevdiği için onu pek yediremedim. Ezme Mama ile karıştırınca ancak yiyor. Nutri Feline-ek olarak Acana- kullanıyorum. Ezme Mama çeşitleri çok değil ne yazık ki, en iyisini bulmak da zor, bu nedenle buraya bir sormak istedim.

CakilYavrukus

Felix verin sıkıntı olmaz

dilo61

Felix mamaları için de çok iyi konuşmuyorlar, hem ezme türünde değil ne yazık ki.